+38 (094) 667 70 60
Время работы: Понедельник-Воскресенье 09:00-18:00
К сравнению

Грунт ГФ-021 (сірий) 0,85 кг VIKING

Грунт ГФ-021 (сірий) 0,85 кг VIKING

Грунт ГФ-021 (сірий) 0,85 кг VIKING

59.00 грн
  • Производитель: VIKING
  • Модель: 4-02-16-32
  • Наличие: Есть в наличии

Наши преимущества


Доставка по Украине


Доступность цен


100% гарантия качества


Профессиональные технологии


Круглосуточная поддержка

Захисна алкідна ґрунтовка спеціального призначення з антикорозійними властивостями для металевих поверхонь. Відрізняється високою твердістю і відмінною адгезією до поверхні. Захищає поверхню від корозії, добре шліфується, створює надійну і стійку основу для подальшого фарбування, непроникну для води, солей і мастильних матеріалів.

Призначена для ґрунтування поверхонь з чорного металу перед фарбуванням алкідними і водно-дисперсійними емалями. Допустимо наносити також на нові дерев’яні та пофарбовані раніше алкідними емалями поверхні.  

Застосовується для ґрунтування або тимчасового або тимчасового захисту металоконструкцій, огорож, водостічних труб, металевих меблів та дверей, робочих інструментів і т. п. поверхонь зовні і всередині,  особливо вологих, приміщень.

Норма покривання поверхні, м2/кг: 8-10

Розбавлювач:  Допускається розбавити до 10%

Спосіб нанесення: Наноситься пензлем, валиком, розпилюванням, зануренням або обливом.

Час висихання при +20 0С і відносній вологості повітря 50 %: 16 годин.

Фарбування можливе за добу, але цей час значно збільшується зі зниженням температури, підвищенням вологості й особливо товщини шару.

Колір: 4 готових кольори (білий, світло-сірий, червоно-коричневий, чорний).

Блиск під 600, GU ДСТУ ISO 2813: 6 (матова).

Об’ємна частка нелетких речовин, % ДСТУ ISO 3233-3: 60.

Густина. кг/л, ДСТУ ISO 2811-1: Бл 1,4.

Атмосферостійкість: Обмежена, можливе використання як самостійного покриття до 6 міс.

Хімстійкість: стійка до дії деяких розчинників, наприклад, бензину, уайт-спіріту, спирту. Витримує рослинні і тваринні жири, змазочні мастила і консистентні змазки.

Зберігання: Зберігати і транспортувати в фірмовій герметичній тарі за температури від 20 до +20 0С, в недоступному для дітей місці. Берегти від дії вологи, нагрівальних приладів і прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання – 18 місяців від дати виготовлення.

Тара: 0,9 кг; 2,7 кг; 30 кг; 60 кг.

Мы сотрудничаем с лучшими партнерами в Украине по доставке товаров — Нова Пошта. Мы сделаем все, что бы ваш заказ будет доставлен в любую точку Украины в течение 2-3 рабочих дней.*
На текущий момент доставка в Донецкую и Луганскую области осуществляется частично, список городов можете уточнить у операторов.

* Исключения: в период местных праздников, государственных праздников Украины, выходных дней и распродаж для доставки заказа может потребоваться большее количество времени.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
  • Плохо
  • Хорошо