+38 (094) 667 70 60
Время работы: Понедельник-Воскресенье 09:00-18:00
К сравнению

Грунт-Емаль антикорозійна 3 в 1 (синій) 0,85 кг VIKING

Грунт-Емаль антикорозійна 3 в 1 (синій) 0,85 кг VIKING

91.00 грн
  • Производитель: VIKING
  • Модель: 27549
  • Наличие: Есть в наличии

Наши преимущества


Доставка по Украине


Доступность цен


100% гарантия качества


Профессиональные технологии


Круглосуточная поддержка

Грунт-емаль 3 в 1 є універсальним продуктом, в якому поєднуються властивості ґрунтовки і декоративної емалі. Це дозволяє застосовувати її як для антикорозійного захисту поверхні, так і в якості фінішного покриття.

Грунт-емаль використовують для обробки мінеральних поверхонь, металу і дерева, які експлуатуються в приміщеннях і на відкритому повітрі.

До складу продукту входять:

- антикорозійна ґрунтовка;

- атмосферостійка емаль;

- перетворювачі іржі.

Захист робочої поверхні від корозійного руйнування забезпечується наявністю в складі грунту-емалі антикорозійних наповнювачів і пігментів, а також модифікатора (перетворювача) іржі, який пов'язує і нейтралізує продукти корозії.

Розбавляти суміш 3 в 1 до потрібної в'язкості рекомендується уайт-спіритом. Саме їм представлена ​​летюча частина грунту-емалі.

Використання грунту-емалі дозволяє істотно скоротити витрати часу на підготовку поверхні і безпосередньо малярні роботи, а покриття на її основі захищає поверхню краще, ніж класичні лакофарбові матеріали.

При підготовці робочої поверхні з неї в першу чергу видаляють продукти корозії. Однак повністю, без залишку, механічно видалити іржу вдається не завжди, так як поверхні мають різний рельєф, а іржа може дуже міцно триматися на підкладці.

Щоб очистити поверхню належним чином, на неї наносять перетворювач іржі. Однак це вимагає додаткових витрат часу: більшість перетворювачів іржі перед нанесенням лакофарбових матеріалів (ЛФМ) необхідно витримувати до 24 годин.

Крім того, нанесенням додаткового, третього, шару грунту-емалі можна істотно підвищити міцність покриття і продовжити термін його експлуатації.

Мы сотрудничаем с лучшими партнерами в Украине по доставке товаров — Нова Пошта. Мы сделаем все, что бы ваш заказ будет доставлен в любую точку Украины в течение 2-3 рабочих дней.*
На текущий момент доставка в Донецкую и Луганскую области осуществляется частично, список городов можете уточнить у операторов.

* Исключения: в период местных праздников, государственных праздников Украины, выходных дней и распродаж для доставки заказа может потребоваться большее количество времени.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
  • Плохо
  • Хорошо