+38 (094) 667 70 60
Время работы: Понедельник-Воскресенье 09:00-18:00
К сравнению

Фарба по металу VIKING Hammer (чорний) 0,75 л (305)

Фарба по металу VIKING Hammer (чорний) 0,75 л (305)

Фарба по металу VIKING Hammer (чорний) 0,75 л (305)

132.00 грн
  • Производитель: VIKING
  • Модель: 701
  • Наличие: Есть в наличии

Наши преимущества


Доставка по Украине


Доступность цен


100% гарантия качества


Профессиональные технологии


Круглосуточная поддержка

Антикорозійна декоративна фарба по металу з молотковим ефектом.

Склад: швидковисихаюча фарба останнього шару на основі суміші епоксидної модифікації синтетичної смоли із застосуванням антикорозійного пігменту.

Призначення: захист залізних, гальванічних і алюмінієвих поверхонь від корозії, а також для додання декоративного виду дерев'яним і пластиковим поверхням. Утворює міцну захисну плівку, яка захищає від корозії.  Має високу адгезію.

Застосування: фарбується поверхня повинна бути очищена від бруду, пилу, масла і від іржі, що відшаровується. Перед початком робіт фарбу необхідно ретельно перемішати, при необхідності розбавити розчинником (SOLVENT VIK). Для нанесення можна використовувати пензлик, валик або фарбопульт. Можна наносити на іржу. При використанні грунту - наносити в один шар. Температура робочої поверхні повинна бути не нижче 20 0С.

Час висихання:

- на відлип - 30 хвилин;

- повне висихання -2 години.

Затвердіння: 48 годин.

Витрата: залежно від типу поверхні - 1 банка фарби на 10 м2.

Термін зберігання: в щільно закритій тарі виробника - 36 місяців.

Запобіжні заходи: уникати попадання на шкіру і в очі. Застосовувати в добре провітрюваному приміщенні. Не вдихати пари. Для роботи використовувати гумові рукавички. Зберігати а прохолодному місці, недоступному для дітей. Після закінчення робіт щільно закрити кришкою.

Вироблено в Україні.

Мы сотрудничаем с лучшими партнерами в Украине по доставке товаров — Нова Пошта. Мы сделаем все, что бы ваш заказ будет доставлен в любую точку Украины в течение 2-3 рабочих дней.*
На текущий момент доставка в Донецкую и Луганскую области осуществляется частично, список городов можете уточнить у операторов.

* Исключения: в период местных праздников, государственных праздников Украины, выходных дней и распродаж для доставки заказа может потребоваться большее количество времени.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
  • Плохо
  • Хорошо