+38 (094) 667 70 60
Время работы: Понедельник-Воскресенье 09:00-18:00
К сравнению

Фарба по металу VIK Ferro Gamma (темно-блакитний) 0,75 л (1708)

Фарба по металу VIK Ferro Gamma (темно-блакитний) 0,75 л (1708)

305.00 грн
  • Производитель: VIK
  • Модель: 1-06-02-21
  • Наличие: Есть в наличии

Наши преимущества


Доставка по Украине


Доступность цен


100% гарантия качества


Профессиональные технологии


Круглосуточная поддержка

Антикорозійна фарба по металу Vik Ferro Gamma має декоративний ефект, що виключає застосування інших фарб після нанесення її на поверхню. Властивості фарби дозволяють наносити її прямо на іржаву поверхню, без особливої ​​обробки, але поверхня повинна бути сухою.

В основі фарби лежить епоксидна модифікація синтетичної смоли з антикорозійним пігментом. Крім декоративної властивості антикорозійна фарба по металу Vik Ferro Gamma працює перетворювачем іржі і ґрунтовкою, тому вважається засобом 3 в 1.

Антикорозійна фарба по металу Vik Ferro Gamma використовується при покритті поверхонь з дерева, бетону і металу, горизонтальних і вертикальних, всередині приміщення і на вулиці, створюючи приємний, декоративний вигляд. Фарбу широко застосовують для фарбування сільськогосподарських інструментів, садових меблів, промислового обладнання, так як вона створює хороший захист.

 Переваги антикорозійного фарби по металу Vik Ferro Gamma:

- швидке висихання;

- тримання бажаного відтінку;

- створення вологовідштовхувального бар'єру;

- захист від корозії;

- можливість нанесення на слабо підготовлені поверхні;

- декоративний зовнішній вигляд;

- легкість і простота у використанні.

Інструмент для застосування: краскопульт, малярні пензлі і валики.

Вимоги до поверхні: поверхня повинна бути суха, без явного бруду і великих частинок корозії.

Застосування: добре збовтати перед використанням. При повторному фарбуванні наносити два шари фарби. Для фарбування додати 25% універсального розчинника. Нанести 2-3 шари фарби з 15 хвилинної різницею між шарами. При роботі фарбопультом, тримати його від поверхні на відстані 15-20 см. Робоча рекомендований тиск 2 атм.

Температурний режим: +5 °С - +30 °С.

Галузь застосування: високостійкий декоративний захист для всіх металевих і неметалевих підстав. Також можна використовувати для дерев'яних поверхонь. Підходить для фарбування металевих контейнерів, формовок, с / г і промислового устаткування, деталей, механізмів і т. п. Можна наносити на невідшаровану іржу.

Технічні дані:

- блиск (600) - 25;

- покриваність (одного шару) - 15 кв м/л;

- висихання (при + 200 °С і вологості 65 %): поверхневий - 15-30 хвилин; на відлип - 30-60 хвилин;

- затвердіння - 48 годин; остаточне - 6 тижнів.

Мы сотрудничаем с лучшими партнерами в Украине по доставке товаров — Нова Пошта. Мы сделаем все, что бы ваш заказ будет доставлен в любую точку Украины в течение 2-3 рабочих дней.*
На текущий момент доставка в Донецкую и Луганскую области осуществляется частично, список городов можете уточнить у операторов.

* Исключения: в период местных праздников, государственных праздников Украины, выходных дней и распродаж для доставки заказа может потребоваться большее количество времени.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
  • Плохо
  • Хорошо